ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 12/10/2020 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0  
ΔΕ 12/10/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0  
ΔΕ 12/10/2020 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 – 0  
ΔΕ 12/10/2020 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 12/10/2020 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ    

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 19/10/2020 20:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0  
ΔΕ 19/10/2020 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 – 0  
ΔΕ 19/10/2020 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 19/10/2020 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0  
ΔΕ 19/10/2020 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ    

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 26/10/2020 21:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 26/10/2020 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0  
ΔΕ 26/10/2020 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 – 0  
ΔΕ 26/10/2020 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0  
ΔΕ 26/10/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ    

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 02/11/2020 20:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 – 0  
ΔΕ 02/11/2020 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0  
ΔΕ 02/11/2020 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 02/11/2020 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 – 0  
ΔΕ 02/11/2020 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ    

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 09/11/2020 21:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 – 0  
ΔΕ 09/11/2020 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 – 0  
ΔΕ 09/11/2020 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0  
ΔΕ 09/11/2020 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0  
ΔΕ 09/11/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ    

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 16/11/2020 20:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 16/11/2020 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 – 0  
ΔΕ 16/11/2020 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0  
ΔΕ 16/11/2020 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 – 0  
ΔΕ 16/11/2020 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ    

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 23/11/2020 21:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0  
ΔΕ 23/11/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0  
ΔΕ 23/11/2020 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 23/11/2020 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 23/11/2020 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ    

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 30/11/2020 20:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 – 0  
ΔΕ 30/11/2020 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 30/11/2020 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 – 0  
ΔΕ 30/11/2020 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0  
ΔΕ 30/11/2020 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.    

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 07/12/2020 21:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 – 0  
ΔΕ 07/12/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 07/12/2020 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0  
ΔΕ 07/12/2020 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0  
ΔΕ 07/12/2020 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ    

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 14/12/2020 20:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0  
ΔΕ 14/12/2020 21:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0  
ΔΕ 14/12/2020 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 – 0  
ΔΕ 14/12/2020 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 14/12/2020 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ    

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 21/12/2020 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0  
ΔΕ 21/12/2020 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 21/12/2020 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 – 0  
ΔΕ 21/12/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 – 0  
ΔΕ 21/12/2020 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ    

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 11/01/2021 20:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0  
ΔΕ 11/01/2021 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0  
ΔΕ 11/01/2021 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 – 0  
ΔΕ 11/01/2021 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 11/01/2021 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ    

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 18/01/2021 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 – 0  
ΔΕ 18/01/2021 21:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 – 0  
ΔΕ 18/01/2021 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 18/01/2021 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0  
ΔΕ 18/01/2021 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ    

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 25/01/2021 20:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 25/01/2021 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 25/01/2021 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 – 0  
ΔΕ 25/01/2021 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0  
ΔΕ 25/01/2021 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ    

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 01/02/2021 21:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0  
ΔΕ 01/02/2021 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 01/02/2021 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 – 0  
ΔΕ 01/02/2021 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0  
ΔΕ 01/02/2021 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ    

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 08/02/2021 20:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 – 0  
ΔΕ 08/02/2021 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 08/02/2021 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 08/02/2021 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 – 0  
ΔΕ 08/02/2021 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ    

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 15/02/2021 21:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0  
ΔΕ 15/02/2021 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 – 0  
ΔΕ 15/02/2021 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0  
ΔΕ 15/02/2021 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 15/02/2021 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ    

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 22/02/2021 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 – 0  
ΔΕ 22/02/2021 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 – 0  
ΔΕ 22/02/2021 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 – 0  
ΔΕ 22/02/2021 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 22/02/2021 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ    

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 01/03/2021 21:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 01/03/2021 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 – 0  
ΔΕ 01/03/2021 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 – 0  
ΔΕ 01/03/2021 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0  
ΔΕ 01/03/2021 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.    

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 08/03/2021 20:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 08/03/2021 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 08/03/2021 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 – 0  
ΔΕ 08/03/2021 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0  
ΔΕ 08/03/2021 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ    

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 22/03/2021 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 – 0  
ΔΕ 22/03/2021 21:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0 – 0  
ΔΕ 22/03/2021 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0  
ΔΕ 22/03/2021 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 – 0  
ΔΕ 22/03/2021 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ    

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 29/03/2021 20:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0  
ΔΕ 29/03/2021 21:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 29/03/2021 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0  
ΔΕ 29/03/2021 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 – 0  
ΔΕ 29/03/2021 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ

 

  Ρόστερ  Ανδρικής Ομάδας 
   Αρ. Φανέλας Ονοματεπώνυμο
4 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
7 ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9 ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
11 ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΜΙΛΟΥΣΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
13 ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
14 ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15 ΚΥΡΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
16 ΜΠΡΕΓΚΟΥ ΕΛΝΤΙ
17 ΠΛΕΣΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
18 ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
19

  20

ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

  Προπονητής : Ψυχογιόπουλος Γιάννης

Βοηθός Προπονητή:Φωτόπουλος Σπύρος

  Φυσιοθεραπευτής :Παπαμανώλης Μανώλης
  Έφορος : Πυροβολισιάνος Διονύσης